Piątek, 18 października 2019. Imieniny Hanny, Klementyny, Łukasza

Razem przeżyli pięćdziesiąt lat

2014-02-11 22:22:03 (ost. akt: 2014-02-11 22:26:44)

Autor zdjęcia: Gmina Braniewo

Państwo Irena i Bazyli Pastuszuk z podbraniewskiego Klejnówka obchodzili jubileusz 50-lecia małżeństwa.

Państwo Pastuszuk przybyli osobiście do Urzędu Gminy w Braniewie, gdzie Tomasz Sielicki, wójt gminy Braniewo, wręczył im nadane przez Prezydenta Bronisława Komorowskiego legitymacje oraz medale za długoletnie pożycie małżeńskie. Wójt dołączył również do życzeń upominek oraz kwiaty.

Pani Irena pochodzi spod Grodna (na Białorusi) a pan Bazyli z miejscowości Okczyn. Poznali się w pracy w PGR Ułowo a zamieszkali w miejscowości Klejnówko, gdzie mieszkają do dzisiaj.

Pani Irena na co dzień zajmowała się domem i wychowaniem trójki dzieci a pan Bazyli pracował w PGR. Doczekali się sześciorga wnucząt (trzech wnuczek i trzech wnuków).

Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.

Swoją stronę założysz klikając na braniewo.wm.pl w ramkę " ZAŁÓŻ PROFIL ", która znajduje się w prawym, górnym roku strony.

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij tutaj

Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: GminaBraniewo

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages