Czwartek, 17 października 2019. Imieniny Antonii, Ignacego, Wiktora

Obradowali strażacy ochotnicy

2014-02-18 15:12:17 (ost. akt: 2014-02-18 15:31:41)

Autor zdjęcia: Zarząd Gminny ZOSP RP w Braniewie

Tradycyjnie już strażacy ochotnicy z powiatu braniewskiego przeprowadzają zebrania sprawozdawcze z działalności za miniony rok.

W ostatnim okresie obradowali strażacy ochotnicy z jednostek: Pierzchały, Ławki, Długobór, Lelkowo, Gronowo, Żelazna Góra.

W sobotę (15 lutego) spotkanie sprawozdawcze przeprowadzili strażacy ochotnicy z jednostki OSP Żelazna Góra gm. Braniewo.

W spotkaniu, które odbyło się w świetlicy wiejskiej uczestniczyli: Wójt Gminy Braniewo, a jednocześnie Prezes ZG ZOSP RP w Braniewie Tomasz Sielicki, Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Braniewie st. kpt. Władysław Szczepanowicz, ks. Proboszcz Władysław Kuras, członek ZW ZOSP RP w Olsztynie dh. Bogusław Zych, radny gminy Braniewo Wiesław Kowalik, strażacy z Żelaznej Góry.

Zebraniu przewodniczył dh. Naczelnik Jerzy Ułasiuk, który poinformował o zrealizowanych zadaniach w roku 2013 oraz o planach i przedsięwzięciach na obecny rok.

Wójt Gminy Braniewo podziękował za działalność w minionym roku, a jednocześnie przedstawił zadania do realizacji w najbliższym okresie w tym rozwój pożarnictwa ochotniczego.

Dodatkowo zasłużeni strażacy ochotnicy otrzymali pamiątkowe podziękowania za działalność społeczną, a jednostka OSP Żelazna Góra otrzymała na wyposażenie węże pożarnicze.  


Zobacz także

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. gambozo #1331221 | 80.212.*.* 20 lut 2014 22:20

    Hej! A dlaczego kusy śpi na lekcji?????hehehe

    ! - + odpowiedz na ten komentarz

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages