Czwartek, 17 października 2019. Imieniny Antonii, Ignacego, Wiktora

Odwiedziny w Dniu Sołtysa

2014-03-13 13:18:56 (ost. akt: 2014-03-13 13:44:23)

Autor zdjęcia: Archiwum UG Braniewo

Wójt Gminy Braniewo Tomasz Sielicki w Dniu Sołtysa odwiedził sołtysów mieszkających w Gminie Braniewo. Każdy z nich dostał drobny upominek.

Kim jest sołtys? To „szef” wsi, do którego mieszkańcy zwracają się ze swoimi problemami i bolączkami, licząc na to, że sołtys pomoże w ich rozwiązaniu. To osoba, która musi zadbać nie tylko o swoje gospodarstwo, ale także o innych. To pośrednik pomiędzy „zwykłymi ludźmi”, a radnymi gminy czy wójtem. Stąd na zebraniach wiejskich czy posiedzeniach rady sołeckiej jest tą osobą, w której pokłada się największe zaufanie. To w końcu ten, który reprezentuje daną wieś (wsie) na przeróżnych spotkaniach czy imprezach — dożynkach, sołtysiadach, turniejach gmin.

— Z okazji Dnia Sołtysa składam naszym sołtysom życzenia pomyślności i sukcesów w pracy na rzecz lokalnej społeczności oraz wytrwałości w rozwiązywaniu spraw sołeckich — mówi wójt Gminy Braniewo Tomasz Sielicki. — Życzę wzajemnego zrozumienia i współpracy z mieszkańcami jak i władzami gminy, zadowolenia z osiąganych celów, wdzięczności za trud, którego efekty służą wszystkim mieszkańcom, radości i powodzenia w życiu prywatnym, zdrowia oraz wielu powodów do uśmiechu na co dzień.Podziel się informacją:
Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.

Swoją stronę założysz klikając na braniewo.wm.pl w ramkę "ZAŁÓŻ PROFIL", która znajduje się w prawym, górnym rogu strony.

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij tutaj
Zobacz także

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Mieszkaniec Braniewa #1363282 | 88.220.*.* 31 mar 2014 09:02

    Oczywiście na koniec odwiedził przyszłego sołtysa Braniewa.

    ! - + odpowiedz na ten komentarz

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages