Sobota, 7 grudnia 2019. Imieniny Agaty, Dalii, Sobiesława

Zimowa herbatka dla Babci i Dziadka

2015-02-05 08:56:26 (ost. akt: 2015-02-05 09:00:53)

Autor zdjęcia: Gmina Braniewo

„Zimowa herbatka dla Babci i Dziadka” — pod takim hasłem w Szkole Podstawowej i w Świetlicy Wiejskiej w Żelaznej Górze odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka.

Uczniowie pod kierunkiem Sylwii Cytrynowicz przygotowali program artystyczny. Wiersze i piosenki zadedykowane babciom i dziadkom mówiły o miłości, szacunku i podziękowaniach za to, że są na świecie.

Uczniowie ze Szkolnego Klubu Wolontarystycznego zadbali o przygotowanie kwiatów, laurek i stołów ze słodkościami.

Po występach artystycznych bardzo liczna grupa seniorów udała się do Świetlicy Wiejskiej, gdzie odbyła się część z zabawami i grami z czasów, gdy oni sami byli wnukami.
Przy wspomnieniach o latach młodości i piosenkach — np. „Gdzie strumyk płynie z wolna” — niezwykle miło i serdecznie płynął czas.

Ciasto na uroczystość upiekły panie ze Stowarzyszenia „Przy granicy”, a nad całością akcji czuwali wolontariusze ze Szkolnego Klubu Wolontarystycznego z SP w Żelaznej Górze pod opieką Agnieszki Szydłowskiej.

Eugenia Ochrin-IwanowskaWięcej informacji z życia szkół i przedszkoli: kliknij tutaj


Podziel się informacją : Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając na wilczeta.wm.pl w ramkę " ZAŁÓŻ PROFIL ", która znajduje się w prawym, górnym rogu strony.Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij tutaj
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna

Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: GminaBraniewo

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages