Czwartek, 17 października 2019. Imieniny Antonii, Ignacego, Wiktora

Jeden samochód dachował i zatrzymał się w rowie, drugi uderzył w drzewo

2016-07-07 22:20:21 (ost. akt: 2016-07-09 19:54:37)

Do poważnego wypadku doszło w czwartek (07.07) w Zakrzewcu. W wyniku zderzenia osobowego suzuki oraz dostawczego iveco, pojazd osobowy dachował zatrzymując się w przydrożnym rowie, natomiast dostawczy uderzył w przydrożne drzewo.

Do wypadku doszło w czwartek, 7 lipca o godzinie 12.30 na prostym odcinku drogi wojewódzkiej W 507 w pobliżu Zakrzewca.

Samochód dostawczy prawdopodobnie uderzył w tył suzuki, które następnie zjechało na pobocze uderzając w przydrożne drzewo i dachowało. Pojazdem osobowym podróżowały dwie kobiety, które po udzieleniu pomocy medycznej na miejscu wypadku zostały przewiezione do szpitala przez zespół ratownictwa medycznego. Pojazd dostawczy iveco zjechało na przeciwny pas drogi uderzając czołowo w drzewo. Wewnątrz rozbitej kabiny znajdował się ranny kierowca, którego z pojazdu wydobyli strażacy wykorzystując zestawy narzędzi hydraulicznych i usuwając zniszczone elementy konstrukcyjne auta. Kierowca po udzieleniu pomocy medycznej został przetransportowany do szpitala przez śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Droga wojewódzka na czas prowadzenia działań została zablokowana przez rozbity pojazd dostawczy oraz rozrzucone produkty żywnościowe. Na miejsce wypadku skierowano trzy pojazdy ratownicze z Państwowej Straży Pożarnej w Braniewie, pojazd Wojskowej Straży Pożarnej, strażaków –ochotników z OSP Lipowina, dwa zespoły ratownictwa medycznego, śmigłowiec LPR oraz braniewskich policjantów, którzy wyjaśniają okoliczności wypadku.

mł. bryg. Ireneusz Ścibiorek – Dowódca JRG PSP w Braniewie

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages