Czwartek, 17 października 2019. Imieniny Antonii, Ignacego, Wiktora

W rzece Pasłęce odnaleziono ciało mężczyzny

2016-12-11 16:11:32 (ost. akt: 2016-12-13 10:37:24)

Autor zdjęcia: Archiwum policji

W rzecze Pasłęce w Nowej Pasłęce odnaleziono ciało mężczyzny. Policja nie wyklucza, że to zagiony w październiku 36-letni mieszkaniec Braniewa.

- W niedzielę (11.12) po godz. 12.00 policjanci zostali poinformowani przez funkcjonariuszy Straży Granicznej o odnalezieniu w rzecze Pasłęce w Nowej Pasłęce ciała mężczyzny - mówi podinsp. Anna Kos z braniewskiej policji. - Na miejscu pracowali policjanci i prokurator. Ciało zostało zabrane do prosektorium w celu ustalenia tożsamości. Nie wykluczamy, że to ciało zaginionego w październiku 36-letniego mieszkańca Braniewa.

— Na miejscu zdarzenia obecni byli również strażacy z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Braniewie. Strażacy wyposażeni w ubrania do pracy w wodzie wydobyli ciało denata na brzeg rzeki. Ciało zostało przykryte i pozostawione do dalszych czynności procesowych — mówi mł. bryg. Ireneusz Ścibiorek – oficer prasowy KP PSP w Braniewie.

Przypomnijmy. 36-letni braniewianin zaginął w nocy z piątku 28 na sobotę 29 października. Jak informowali najbliżsi, mężczyzna wyszedł z domu w piątek chwilę przed godz. 22.00. Mężczyzna poszedł do klubu przy ul. Gdańskiej. Wyszedł z niego sam o godz. 1.53 i poszedł w kierunku ul. Botanicznej. Tu ostatni raz zarejestrowały go kamery i ślad się urywa. Prawdopodobnie mężczyzna miał wracać do domu chodnikiem przy rzece. Jednak kamera policyjna przy przepławce dla ryb (ok. 200 metrów dalej) już go nie zarejestrowała. Policjanci patrolowali ulice. Koło schodów przy przepławce znaleźli należący do niego telefon.

Zobacz także: Wierzę, że mąż żyje i do nas wróci...

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages