środa, 23 października 2019. Imieniny Edwarda, Marleny, Seweryna

We Fromborku i Żelaznej Górze rusza „Klub Aktywnego Seniora”

2017-10-18 13:30:00 (ost. akt: 2017-10-18 14:01:49)

Październik śmiało możemy nazwać miesiącem Seniorów. 1 października obchodzimy Międzynarodowy Dzień Osób Starszych, 17 października — Powiatowy Dzień Seniora, natomiast 20 października świętujemy Europejski Dzień Seniora.

W gminie Braniewo i Frombork powstaną „Kluby Aktywnego Seniora”. Inicjatywa ta zrodziła się dzięki projektowi „Rozwój wysokiej jakości usług społecznych w gminach Braniewo i Frombork” Federacji Organizacji Socjalnych Województwa Warmińsko-Mazurskiego „Fosa”, który współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Celem „Klubu Aktywnego Seniora” jest zorganizowanie przestrzeni na aktywność ludzi starszych, którzy mają chęć działania zarówno na rzecz członków Klubu jak również udział w działaniach wolontariackich. Członkowie Klubów będą mieli okazję do korzystania z różnego rodzaju warsztatów dostosowanych do ich zainteresowań, a przede wszystkim do dobrej zabawy we wspólnym gronie. Kluby powstaną we Fromborku przy Centrum Aktywizacji Społecznej Fundacji „Żółty Szalik” oraz w Żelaznej Górze przy Stowarzyszeniu „Ostoja Warmińska”.
Wszystkich chętnych z gminy Braniewo zapraszamy serdecznie na pierwsze spotkanie Klubu Aktywnego Seniora 24 października (wtorek) do siedziby Stowarzyszenia „Ostoja Warmińska” w Żelaznej Górze 41 na godz. 15.30.
Osoby zainteresowane, które chciałyby uzyskać więcej informacji na ten temat mogą dzwonić pod nr 506 142 796.

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna

Zobacz także

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. .... #2355989 | 83.21.*.* 21 paź 2017 22:35

    Powinno być Centrum Spotkań i Aktywności Społecznej.Fundacja Żółty Szalik. Frombork

    ! - + odpowiedz na ten komentarz

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages