Piątek, 22 stycznia 2021. Imieniny Dominiki, Mateusza, Wincentego

Strzegą i bronią granic z Rosją

2018-05-30 11:00:00 (ost. akt: 2018-05-30 13:57:18)

POWIAT BRANIEWSKI\\\ Na przejściu granicznym w Grzechotkach funkcjonariusze Straży Granicznej i zaproszeni goście świętowali 27. rocznicę powołania Straży Granicznej.

Zebrani uczestniczyli w uroczystym spotkaniu, podczas którego funkcjonariusze SG między innymi podziękowali osobom i instytucjom za współpracę. Starosta braniewski Leszek Dziąg otrzymał podziękowania „w dowód uznania i z wyrazami podziękowania za wsparcie działań Placówki SG w Grzechotkach”. W imieniu starosty podziękowania odebrał wicestarosta Artur Mieczaniec.
— Przejście graniczne w Grzechotkach jest największym przejściem z Federacją Rosyjską, to tutaj funkcjonariusze SG strzegą granicy, pilnują porządku i dbają jednocześnie o bezpieczeństwo państwa — mówi wicestarosta Artur Mieczaniec. — Dlatego należą się im podziękowania za trud tej służby, nie tylko w dniu ich święta.
W trakcie spotkania funkcjonariusze SG otrzymali odznaczenia, awanse i wyróżnienia. Po uroczystej zbiórce goście zapoznali się z przejściem granicznym, wyposażeniem Straży Granicznej i specyfiką służby.

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna volkswagena

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages