środa, 16 października 2019. Imieniny Ambrożego, Florentyny, Gawła

Poszukiwani przez sądy, zatrzymani przez Straż Graniczną

2018-07-27 10:16:34 (ost. akt: 2018-07-27 10:17:42)

Autor zdjęcia: Straż Graniczna

Funkcjonariusze z Warmińsko-Mazurskiego Oddziału Straży Granicznej w ciągu 10 dni zatrzymali 10 osób. Podróżnych, którzy stawili się do odprawy na drogowych przejściach granicznych poszukiwał polski wymiar sprawiedliwości za nieuregulowane kary grzywny na łączną kwotę prawie 15,5 tys. zł.

5 Polaków i 5 Rosjan, za którymi wystawiono list gończy zatrzymano w Bezledach, Grzechotkach, Gronowie i Gołdapi. 8 podróżnych w wieku 23-57 lat opłaciło zaległości i ruszyło w dalszą podróż. Natomiast 48-letni Polak i 54-letni Rosjanin nie skorzystali z możliwości uregulowania zasądzonych kar i trafili do aresztu.

Od początku lipca funkcjonariusze SG na drogowych przejściach W-MOSG przerwali podróż 34 osobom (w tym 21 ob. Polski i 13 ob. Rosji), których poszukiwały sądy za nieopłacone kary grzywny na łączną kwotę prawie 82 tys. zł.

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages