środa, 23 października 2019. Imieniny Edwarda, Marleny, Seweryna

Policjanci rozmawiali z mieszkańcami gminy Braniewo o ich bezpieczeństwie

2018-12-07 13:47:12 (ost. akt: 2018-12-07 14:17:13)

Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Braniewie, przy udziale zaproszonych gości, przeprowadzili debatę z mieszkańcami gminy Braniewo.

Zacieśnianie współpracy ze społecznością lokalną poprzez organizację debat społecznych, a także zapewnienie bezpiecznego i spokojnego życia osobom starszym należą do jednych z głównych działań Policji.

Celem zdiagnozowania zagrożeń, które wpływają negatywnie na poczucie bezpieczeństwa mieszkańców policjanci zorganizowali wczoraj debatę. Spotkanie odbyło się w Środowiskowym Domu Samopomocy w Żelaznej Górze. Zaproszonych gości powitał Komendant Powiatowy Policji w Braniewie nadkom. Tadeusz Telenga Następnie głos zabrał dzielnicowy gminy Braniewo – asp.szt. Marcin Orłowski. Rozmawiając z zebranymi funkcjonariusz dążył do określenia działań priorytetowych, które nadadzą kierunek jego działaniom w rejonie służbowym. Tuż po nim do gości zwrócili się policjanci zajmujący się szeroko rozumianą profilaktyką. Funkcjonariusze przestrzegali seniorów przed oszustami, którzy różnymi metodami okradają starszych ludzi. Starali się także uświadomić słuchaczom jakie są najczęściej spotykane zagrożenia oraz jak sobie poradzić w trudnych sytuacjach.

Podczas debaty zebrani chętnie włączali się w dyskusję, wskazując na te czynniki, które zmniejszają ich poczucie bezpieczeństwa w miejscu zamieszkania. Na postawie tych zdiagnozowanych zagrożeń funkcjonariusze będą planowali teraz działania ukierunkowane na ich wyeliminowanie. O efektach pracy poinformują mieszkańców podczas kolejnej, ewaluacyjnej debaty.

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna

Zobacz także

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. MYŚLĄCY #2639687 | 93.105.*.* 8 gru 2018 21:44

    trochę artykuł przereklamowany.RAOZUMIEM ŻE LUDZIE Z PEWNĄ NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ MOGĄ SIĘ CZUĆ ZAGROŻENI ALE DLACZEGO NIE ROBI SIĘ TAKICH SPOTKAŃ Z NORMALNYMI MIESZKAŃCAMI PRZY WSPÓŁUDZIALE MIESZKAŃCÓW,SOŁTYSÓW I RADNYCH,WIDZĘ NA ZDJĘCIU PANA OD NARKOTYKÓW I PROFILAKTYKI MŁODZIEŻOWEJ CIEKAWE CO TYM LUDZIOM ZAOFEROWAŁ. A W OGÓLE JAK MOŻNA MÓWIĆ ŻE PANOWIE SPOTKALI SIĘ ZMIESZKAŃCAMI GMINBY BRANIEWO , BYŁO TO RACZEJ SPOTKANIE Z PODOPIECZNYMI DOMU SPOŁECZNEGO DLA ODHACZENIA DZIAŁALNOŚCI POLICJI I DOMU.SZANUJMY SIE SZANOWNA REDAKCJO I POWIEM WIECEJ TAKIE SPOTKANIA SĄ POTRZEBNE ALE W KĄZDEJ WSI W POROZUMIENIU Z SOŁTYSAMI I RADNYMI.

    ! - + odpowiedz na ten komentarz

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages