środa, 16 października 2019. Imieniny Ambrożego, Florentyny, Gawła

Stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w przydrożne drzew

2019-01-13 12:08:46 (ost. akt: 2019-01-13 12:12:05)

11 stycznia około godz. 23:00 strażacy z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Braniewie otrzymali informację o wypadku drogowym. Do zdarzenia doszło na drodze wojewódzkiej nr 507 pomiędzy Maciejewem a Zakrzewcem.

Kierujący audi stracił panowanie nad pojazdem i uderzył bokiem w przydrożne drzewo. Pojazdem podróżowała jedna osoba. Na miejsce wypadku skierowano dwa pojazdy ratownicze z Państwowej Straży Pożarnej w Braniewie, zespół ratownictwa medycznego oraz policjantów. Strażacy obecni na miejscu wypadku z działaniach ratowniczych wykorzystali zestaw narzędzi hydraulicznych, którymi usunęli bok rozbitego pojazdu. Prowadzone działania ratownicze umożliwiły wydobycie poszkodowanego kierowcy na zewnątrz rozbitego auta, a następnie przekazanie dla załogi zespołu ratownictwa medycznego. Działania na miejscu wypadku trwały ponad godzinę.

Przedstawiciele służb ratowniczych zwracają się z apelem do uczestników ruchu drogowego o zachowanie ostrożności na drogach i dostosowanie prędkości do panujących warunków drogowych.

mł. bryg. Ireneusz Ścibiorek - oficer prasowy KP PSP w Braniewie

Zobacz także

Komentarze (3) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. Haha #2662306 | 31.0.*.* 14 sty 2019 10:05

  Przystosować prędkość do warunków panujących na drodze? Teraz jak tam rozkopali i jest zima (nieposypane, ślisko) to tam można jedynie taczka jeździć. Drogę w końcu zróbcie a nie pitolicie o niedostosowaniu prędkości do warunków panujących na drodze

  Ocena komentarza: poniżej poziomu (-3) ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (2)

  Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages