Piątek, 30 października 2020. Imieniny Augustyny, Łukasza, Urbana

Podsumowano dotychczasową działalność i omówiono inwestycje

2019-01-24 10:22:31 (ost. akt: 2019-01-24 10:29:42)

23 stycznia w siedzibie Urzędu Gminy w Braniewie odbyło się posiedzenie Zarządu Oddziału Gminnego ZOSP RP w Braniewie.

W zebraniu oprócz przedstawicieli poszczególnych jednostek OSP z terenu gminy Braniewo uczestniczył Wójt Gminy Jakub Bornus oraz Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Braniewie bryg. Zbigniew Januszko.

Podczas posiedzenia podsumowano dotychczasową działalność jednostek OSP z gminy Braniewo i omówiono najważniejsze inwestycje realizowane w 2018 roku.

Zebrani przedstawili plany zakupów, potrzeby sprzętowe oraz szkoleniowe dla trzech jednostek OSP działających na terenie gminy Braniewo. Zebrani poinformowani zostali również o pozyskaniu sprzętu dla jednostki OSP Lipowina dzięki programowi prewencyjnemu PZU "POMOC TO MOC" w ramach projektu "BEZPIECZNI NA DRODZE". Do strażaków - ochotników trafiły fantomy do nauki udzielania pierwszej pomocy, szyny do unieruchamiania urazów, zestaw do oznakowywania miejsca zdarzenia - wypadków, kamizelka KED oraz alkogogle.

Zakupione zostało m.in. szyny podciśnieniowe, fantom noworodka i osoby dorosłej, niezbędny zestaw do oznakowania miejsca wypadku, alkogoogle do pokazania negatywnego wpływu alkoholu i kamizelka KED. "Pomoc To Moc", w ramach projektu "Bezpieczni na drodze" "Pomoc To Moc", w ramach projektu "Bezpieczni na drodze"

mł. bryg. Ireneusz Ścibiorek - oficer prasowy KP PSP w Braniewie

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages