Czwartek, 24 października 2019. Imieniny Arety, Marty, Marcina

Podziel się:

Podziel się:

Starostwo będzie współpracowało z Gminą Braniewo

Gościem na ostatniej sesji Rady Gminy Braniewo był Krzysztof Kowalski, starosta Powiatu Braniewskiego. Starosta i wójt Gminy Braniewo Tomasz Sielicki zapewniali radnych i sołtysów o dobrej współpracy i planach wspólnych inwestycji.

Starosta Krzysztof Kowalski przypomniał, że powiat współpracował ostatnio z gminą przy remoncie drogi w Gronówku. Teraz zarząd Powiatu Braniewskiego podjął decyzję o wsparciu finansowym remontu drogi ze Zgody do Rus.
— Jeżeli będziemy razem uczestniczyć w inwestycjach, to będzie nam lżej je wykonywać — przekonuje braniewski starosta. — W ramach naszych możliwości i dostępnych środków chcemy wykonywać prace, które będą służyły tak mieszkańcom powiatu, jak i gminy.

Z propozycji współpracy ze starostwem zadowolony jest wójt Tomasz Sielicki, który podkreśla, że układa się ona bardzo poprawnie.
— Mamy wspólne koncepcje, które realizujemy — mówi wójt Gminy Braniewo. — Jest też przychylność zarządu powiatu. A wszystko to służy naszym mieszkańcom.
Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: Gmina Braniewo oraz opublikowany na portalu Gmina Braniewo: Starostwo będzie współpracowało z Gminą Braniewo
Oceń artykuł:

(0)